HIT KWIETNIA !!!

kwi 3rd

HIT KWIETNIA !!!

Dodane: Kwiecień 3, 2019 o godzinie 12:39

Peeling kawitacyjny + maseczka z glinki + prądy Darsonwala

 hit kwietnia

Peeling kawitacyjny

Zabieg ten polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka i oczyszczaniu cery za pomocą wibracji ultradźwiękowych. Dodatkowo peeling kawitacyjny poprawia mikrokrążenie, masując skórę oraz ją dotleniając.

 

Maseczka z glinki, dopasowana do rodzaju skóry,

Maseczki z glinki złuszczają obumarły naskórek, oczyszczają skórę oraz pobudzają jej krążenie. Co więcej glinka ma zdolność pochłaniania nadmiaru sebum i w efekcie jej działania skóra robi się gładka i matowa. Ponadto maska z glinki wchłania substancje toksyczne pochodzące ze środowiska, które kumulują się w naskórku.

W zależności od typu gliny różne są jej właściwości. Wysoka zawartość minerałów działa odmładzająco na skórę

 

Prądy Darsonwala

Zabieg całkowicie bezpieczny i od lat stosowany w kosmetologii do walki z wieloma problemami skórnymi, od pryszczy po egzemy i odbudowywanie skóry. Ma działanie oczyszczające i bakteriobójcze. Urządzenie D’arsonvala produkuje w miejscu zetknięcia peloty ze skórą ozon [O3], czyli inaczej wzbogacony tlen, trójcząsteczkowy.

Mikroprądy, które dostosowuje się zarówno do problemu, jak i do własnego poczucia komfortu, doskonale dezynfekują powierzchnię skóry, wnętrza porów, zabijają bakterie i grzyby, pobudzają procesy odnowy komórek i dotleniają, jak również likwidują stany zapalne pod powierzchnią naskórka, w tym na przykład zapalenie mieszków włosowych.

 

99 zł   zamiast 120zł

Czas ok. 40 min

ważne do 30.04.2019 r.

Tagged with: , , , , , , , ,