Kwantowy analizator stanu organizmu

Szybka ocena niedoboru witamin, minerałów, hormonów, aminokwasów, enzymów, współczynnik poziomu cukru we krwi i cholesterolu oraz prawidłowego działania narządów strategicznych; trzustka, wątroba, nerki, mózg, serce, żołądek, jelita i inne.

KWANTOWY ANALIZATOR STANU ORGANIZMU to proste urządzenie działające w oparciu o przepływ energii w organizmie tzw. bioimpedancji. Urządzenie to odczytuje poziom wszystkich związków odżywczych w organizmie: witamin, minerałów, aminokwasów, koenzymów, hormonów. Metoda ta daje możliwość pozyskiwania informacji o człowieku w bezinwazyjny, bezpieczny sposób, który pozwala holistycznie spojrzeć na temat choroby, jej przyczyn i metod przywracania do zdrowia.

Pomiar trwa krótko , nie jest uciążliwy ani niebezpieczny dla klienta i co najważniejsze daje niezwykle szeroką informację o tym co się dzieje w organizmie. Wyniki są porównywalne z wynikami laboratoryjnymi.

Zakres analiz i raportów:

1. mikroelementy
2. witaminy
3. aminokwasy
4. koenzymy
5. współczynnik poziom cukru we krwi i w moczu
6. poziom cholesterolu
7. poziom kolagenu
8. toksyny w organizmie
9. metale ciężkie
10. zakwaszenie organizmu
11. centralny układ nerwowy
12. układ pokarmowy /jelito grube
13. kondycja wątroby
14. pęcherzyk żółciowy
15. trzustka
16. nerki
17. gęstość mineralna kości
18. układ hormonalny
19. układ odpornościowy
20. funkcje seksualne mężczyzna
21. stan gruczołu krokowego/ stan piersi
Przygotowanie do analizy:
- przed analizą należy być przez 3 godziny na czczo (pić czystą wodę)
- przed analizą nie pić alkoholu i kawy
Przeciwwskazania:
- ciąża
- rozrusznik serca

Kwantowy Analizator wykorzystujący rezonans magnetyczny stanowi połączenie zaawansowanych innowacyjnych technologii i projektów w dziedzinie medycyny, bioinformatyki, elektrotechniki i innych nauk. Korzystanie z kwantowej medycyny jako podstawy znalazło zastosowanie w opracowaniu zaawansowanego sprzętu elektronicznego umożliwiającego odbiór słabego pola magnetycznego ludzkich komórek. Pomiar ten służy do analizy i określenia stanu zdrowia osoby badanej oraz zdiagnozowania głównych problemów na poziomie komórki.
Urządzenie zostało skonstruowane w o parciu o badania naukowe przeprowadzane na astronautach. Dokładność i precyzja stały się obligatoryjnym elementem dla tych pomiarów. Nie ulega wątpliwości, że w obecnych czasach innowacyjność i elektronika zrewolucjonizowały cały świat. Także obszar diagnostyki szybkimi krokami idzie w kierunku pozyskiwania pełnej wiedzy o człowieku przy wykorzystaniu fal elektromagnetycznych.
O czym marzy każdy człowiek idący do lekarza? Aby temat „załatwić” szybko i bezboleśnie no i oczywiście tanio. A jaka jest rzeczywistość? Wykonanie wszystkich badań niezbędnych do postawienia właściwej diagnozy i ustalenia najlepszej terapii jest: niezwykle kosztowne, niezwykle czasochłonne, często nieprzyjemne, nie zawsze możliwe do wykonania.
Urządzenie daje możliwość uzyskania wiedzy na temat swoich wyników bez chodzenia po lekarzach i proszenia się o skierowanie na badania. Nie trzeba oddawać krwi i poddawać się innym nieprzyjemnym badaniom. To wszystko odbywa się w przyjemnej atmosferze:
- 1 minuta – skanowanie całego organizmu,
- 1 godzina – analiza odczytów i zalecenia.
Efekt ekonomiczny:
Za niewielką cenę klient uzyskuje wyniki porównywalne z ok 20 badaniami laboratoryjnymi, których wykonanie byłoby nieporównywalnie droższe.
Urządzenie to w niezwykły sposób pomaga ustalać m.in. przyczyny ADHD, autyzmu i innych zaburzeń, z którymi medycyna sobie nie radzi. Dlaczego? Ponieważ wiele z tych schorzeń jest ściśle związanych z niedoborami minerałów oraz aminokwasów.

cena zabiegu: 100zł

Kwantowy analizator składu organizmu