Makijaż permanentny HIT

Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny podkreśla naturalną urodę – wydobywa kształt i kolor oka, podkreśla kolor i koryguje linie ust, pozwala zagęścić przerzedzone łuki brwiowe oraz rzęsy. Jest olbrzymią wygodą i komfortem dla każdej kobiety.
Efekt jaki uzyskuje się za pomocą makijażu trwałego, jest delikatny. Służy on bardziej jako baza niż jako podstawowy make-up i można za jego pomocą zniwelować asymetrie i wyretuszować różnego rodzaju niedoskonałości. Podczas zabiegu może dojść do lekkiego podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skory, ale objawy te szybko ustępują. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać – jest to proces naturalny. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

  • gorączka, opryszczka, infekcje
  • ciąża, okres karmienia
  • bliznowce
  • cukrzyca, łuszczyca
  • usta po zabiegu wypełniania (przez okres ok.6 miesięcy).

 

Zabieg pigmentacji długotrwałej to precyzyjne wprowadzenie pigmentu w głąb naskórka sterylna igłą ze stali chirurgicznej przy pomocy profesjonalnego urządzenia kosmetyczno-medycznego. Zabieg wykonywany jest w 100% sterylnych warunkach z zachowaniem najwyższej higieny( jednorazowe rękawiczki, maski, pojemniki do utylizacji, pojemniczki na pigment i znieczulenie). Do zabiegu używane są jednorazowe igły które są rozpakowywane przy Klientce. Zabiegi te przeprowadzone są po wcześniejszym znieczuleniu, co sprawia, ze są one bardzo komfortowe dla klienta. Skory poddawanej zabiegowi nie powinno się myć mydłem ani tez używać innych kosmetyków podczas 4 dni po zrobieniu makijażu. Należy używać samej wody albo delikatnego mleczka i toniku. Po zrobieniu makijażu przez czas 7 dni nie należy korzystać z sauny, basenu, oraz solarium. Podczas 6 tyg. Należy chronić się przed nadmiernym słońcem.

 

Za pomocą makijażu permanentnego można:

  • zagęścić przerzedzone brwi lub skorygować ich kształt
  • nadać piękny, naturalny koloryt ustom poprawiając jednocześnie delikatnie ich kontur oraz asymetrie
  • podkreślić lub skorygować kształt oka, zagęścić rzęsy

 

Makijaż permanentny utrzymuje się od 2-5lat, przy czym 5 lat to całkowite wyłuszczenie barwnika z naskórka. Po ok. 1 – 1,5 roku należy wykonać poprawkę, aby odświeżyć kolor.Kolory barwników dobierane są zawsze indywidualnie.

Cennink – Promocja sierpień-wrzesień

Toggle

Makijaż pernamentny: Ceny zabiegów:
Usta: Kontur+cieniowanie 550zł
Usta: Kontur+wypełnienie 600zł
Oczy: Kreski dolne 300zł
Oczy: Kreski górne 400zł
Brwi: Metoda cieniowanie 550zł
Brwi: Metoda włos po włosie 600zł

Cennink – Ceny stałe

Toggle

Makijaż pernamentny: Ceny zabiegów:
Usta: Kontur+cieniowanie 750zł
Usta: Kontur+wypełnienie 800zł
Oczy: Kreski dolne 350zł
Oczy: Kreski górne 450zł
Brwi: Metoda cieniowanie 750zł
Brwi: Metoda włos po włosie 800zł